Nakliyat Ambalajlama

Acar Nakliyat Ambalajlama

Paketleme bir işçiliktir, özen ve titizlik ister. Acar Nakliyat evinizdeki ve ofisiniz ya da çalışma yerinizdeki eşyaların hasar görmelerini tamamiyle engelleyecek şekilde paketlenmelerini sağlar ve ambalajlama yöntemlerimiz eşyalarınızın boyutlarına adapte olabilir.

Çağdaş bir nakliye planlamasının en önemli adımlarından biri eşyaların paketlenmesi ve ambalajlanması konusunda tercih edilen yöntemlerdir. Güvenli bir taşımacılık hizmetinin planlı ve sistemli bir paketleme işlemi ile sağlanacağı bir gerçektir. Bu anlamda çağdaş paketleme ve ambalajlama metodları kullanılarak yapılan nakliyat planlaması, hizmetin sorunsuz gerçekleştirilmesi adına atılan ilk adım olarak değerlendirilir.

Acar Nakliyat, yeni nesil nakliyat standartlarının bir gereği olarak, tüm nakliye taleplerinde en son ambalaj ürünleri ile çağdaş paketleme metodlarını kullanarak, eşyalarınızın olası tüm risklere karşı korunmasını sağlar.
GMM Nakliyat, her eşya çeşidi grubuna özel ambalajlama ve paketleme yöntemine başvurur. Kırılacak eşya grubunuz için ayrı, elektronik eşya grubunuz için ayrı paketleme yöntemleri ve ambalaj çeşitleri kullanır. Eşyalarınızın boyutlarına uygun koli ve paketler kullanılarak her biri sağlıklı bir şekilde istiflenebilecek hale getirilir. Elbiseleriniz için kullanılan askılı kolilerimiz ile yeniden ütü yapma derdine girmeniz engellenir.

Bütün bu teknolojik paketleme yöntemlerinin yanında, paketleme işleminin hangi sıra ile yapılacağı, hangi teknikle yükleneceği de profesyonellik ve tecrübe gerektiren bir başka konudur. Acar Nakliyat firmamızda hizmet veren tüm nakliye personelimizin bu konuda eğitim almalarını sağlanarak, en doğru yöntemi geliştirmeleri sağlanır. Bu eğitimlerde ambalaj işlemi ve paketlemesi yapılan eşyaların hassasiyetleri hakkında detaylı bilgiler verilerek, kazara ortaya çıkacak olan problemlerin önüne geçilir.
Acar Makliyat tüm bu hizmetlerinde her zaman en son teknik, en son teknoloji ve en çağdaş yöntemleri kullanır. Tüm riskleri minimum seviyeye çekerek kaygılarınızı ortadan kaldıran firmamız evden eve nakliyat sigortası ile bütün hizmetini garanti altına alır.