Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat  ciddi ve  özen  isteyen meşakkatli bir  iştir. Bu işte önce  kalite, güven gibi vazgeçilmez esasları düşünerek  firma seçmeniz gerekmektedir biz ise evden eve  nakliyat  konusunda ihtiyaçlarınızı bu esaslar çerçevesinde gerçekleştiriyor eşyalarınızı, eşyalarımız gibi görerek hizmetimizi sunuyoruz.

Evden eve nakliyat  konusunda Acar nakliyat çatısı altında  çalışan uzmanlarımız sizin bizi arayarak hizmet talebinde bulunmanız durumunda yine sizin istediğiniz zaman aralığında evinizi ziyaret eder. Gerekli çalışmanın yapılması için iş planı sürecini tasarlar ve sürecin yürütülmesinde  yardımcı olur.

Bizlere  ilettiğiniz  hizmet talebi  sonrasında bir  iş  planı  ortaya  koyar  ve işin büyüklüğüne göre  araç, eleman ve grekli  sigorta  güvenceleri tesis edilir  bu iş  için bütçe  planlamanıza en uygun şekilde  iş planı yapılır. Dolayısıyla  bütçenizi sarsmadan güvenle  evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bütçe planlamaları yapıldıktan sonra  evden eve  nakliyat  hizmeti  için  evinizin konumu  ve asansörlü taşıma  için  en uygun noktaların analizi yapılır. Ardından eşyalarınız  için paketleme servisimizle iletişime  geçilir ve  eşyalarınız zarar görmeyecek şekilde  paketlenmek  için eşyalarınızın yapısına  göre  paketler  belirlenir.

Tüm  bu çalışmalar tamamlandıktan sonra sizin bizlere  iletmiş  olduğunuz  talep doğrultusunda belirlenen tarih kayıt altına alınır ve Acar nakliyat  güvencesiyle  minimum hata ve kayıpla beyaz eşyadan elektronik eşyaya halıdan kilime  tüm eşyalarınız gerekli paketlemeler yapılarak  taşınmak  için hazır  hale getirilir.

Paketlenmiş eşyalarınız titizle ve özenle çok dikkatli bir  şekilde  profesyonel ekibimizce araca minimum sarsıntı şemasıyla yerleştirilerek yola çıkmaya hazır hale  getirilir. Sizlerden gelen talep doğrultusunda gideceği yere doğru yola çıkar.

Yeni adresine getirilen eşyalar yine profesyonel ekibimiz tarafından özenle ve titizlikle sizlerin uygun gördüğü yerlere yerleştirilir. Alanında uzman kadromuz, marangozlarımız de monte olan eşyalarınızı tekrar kurarak yerleşimlerini yapar

böylelikle Acar nakliyat olarak uzman ekibimiz tarafından evden eve nakliyat işlemlerini başarılı bir şekilde tamamlamış olur sizlere kaliteli bir hizmet sağlamış oluruz.

Herhangi bir hasar durumunda sizin için sürecin başında belirlediğimiz sigorta kapsamında hareket edilir ve bu kapmda belirtldiği üzere hasarlar karşılanır.

İyi günlerde oturmanız dileğiyle… Acar nakliyat